+48 500 398 106
Linia automatycznego owijania palet
Magazynek palet linii do paletyzacji

Palatyzatory


Oferowane przez nas rozwiązania znacznie przyspieszają oraz ułatwiają układanie towarów, tym samym przyczyniając się do wzrostu Państwa wydajności przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji. Tworzymy systemy w postaci linii automatycznych składających się z takich modułów jak:

  • mechaniczny paletyzator,
  • transporter podawczy i odbiorczy,
  • owijarka towarów wykorzystujące folię rozciągliwą.


Każdy z wymienionych elementów wytwarzanych przez nas linii do paletyzacji jest w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu zapewnia wysoką efektywność pracy. Wszystkie z oferowanych przez nas maszyn projektujemy a następnie wykonujemy na indywidualne zamówienie Klienta, uwzględniając w procesie produkcji potrzeby konkretnej pakowni oraz właściwości zabezpieczanych towarów . Produkujemy zarówno paletyzatory do worków, pudeł kartonowych, zgrzewek, skrzynek jak i produktów w innego rodzaju opakowaniach – także zbiorczych bądź jednostkowych.


Klienci mogą liczyć na naszą pomoc w montażu urządzenia, a także w szkoleniu osób obsługujących konkretne maszyny. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Automatyczna paletyzacja ładunków

Oferowana przez nas automatyczna paletyzacja ładunków to nowoczesna i funkcjonalna linia do pakowania, składająca się z takich urządzeń jak układ podawania, paletyzator, transporter odbiorczy oraz owijarka do palet.

OFERTA

Linia do automatycznej paletyzacji

Produkowana przez naszą firmę linia do automatycznego układania ładunków to paletyzator, który dzięki pełnej mechanizacji znacznie podnosi wydajność pakowni, ułatwiając oraz przyspieszając jej pracę.

OFERTA

Paletyzacja ładunków z układem owijania

Projektujemy a następnie wykonujemy na indywidualne zamówienie linię do automatycznej paletyzacji ładunków, wyposażoną w mechaniczny układ owijania palet służący do skutecznego zabezpieczania towarów folią rozciągliwą.

OFERTA

Urządzenie do nakładanie folii na łdunki spaletyzowane

Wytwarzamy praktyczne urządzenia do nakładania foli rozciągliwej lub termokurczliwej na ładunki spaletyzowane, które zabezpieczają towar podczas przechowywania go w magazynie oraz w czasie transportu.

OFERTA

Magazynki palet

Nasze magazynki palet to systemy, które znacznie usprawniają transportowanie palet oraz ułatwiają ich przechowywanie. Dodatkowo przyczyniają się do oszczędności miejsca w magazynie czy pakowni oraz zwiększają efektywność pracy.

OFERTA