+48 500 398 106
Linia automatycznego owijania palet
Magazynek palet linii do paletyzacji

Owijarki do palet

 

Zachęcamy do zapoznania się z przedstawioną przez naszą firmę ofertą maszyn do pakowania. Produkujemy przede wszystkim takie urządzenia jak owijarki do palet o parametrach technicznych dostosowanych do potrzeb Klienta. W naszym katalogu znajdą Państwo między innymi linię do automatycznego owijania ładunków spaletyzowanych. Maszyna wyposażona została w układ automatycznego zakładania i odcinania folii a także mechanizm stabilizacji położenia ładunku.

Ponadto wytwarzamy także urządzenia do mechanicznego zabezpieczania ładunku folią stretch, czyli owijarki palet typu WRM. W zależności od modelu poszczególne maszyny wyposażone zostały na przykład w cierny lub automatyczny układ wydawania folii, łatwy w obsłudze pulpit operatorski oraz intuicyjny sterownik pracy urządzenia. Standardowe wyposażenie naszych owijarek można uzupełnić o dodatkowe elementy użytkowe, takie jak platforma najazdowa czy docisk ładunku. Ostateczny wygląd urządzenia oraz jego wysokość robocza, długość czy szerokość uzależnione są od wymogów Klienta.

Linia do automatycznego owijania palet


Linia do automatycznego owijania palet

Na indywidualne zamówienie naszych Klientów projektujemy i wykonujemy linie do automatycznego zabezpieczania towarów spaletyzowanych folią rozciągliwą. Nasze owijarki do palet to funkcjonalne urządzenia przemysłowe, wyposażone między innymi w układ stabilizacji oraz układ zmiany kierunku transportu palet.

OFERTA

Urządzenie do owijania folią „stretch”


Urządzenie do owijania folią stretch

Produkowane przez naszą firmę mechaniczne owijarki do palet typu WRM to urządzenia, które do zabezpieczania ładunków wykorzystują rozciągliwą folię stretch. Maszyny wyposażone zostają w cierny układ napinania folii oraz posiadają parametry techniczne, dostosowane do konkretnych potrzeb Klientów.

OFERTA